KONST / Litografier / Färglitografi 2175216
nr 217 5216
Färglitografi
Peter dahl, Sign ej Numrerad, 42x29
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 24 februari 2003
150 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
Peter Dahl (f. 1934)